O nas

Korzenie cukierni „MY SWEET” sięgają 2000 roku, kiedy to pierwotnie jako cukiernia „AS” zajmowała małe pomieszczenie na terenie sklepu AS-Market przy ul. Chodkiewicza. Przygotowywane były w niej drożdżówki, pączki i ciasta pieczone. Nasze wyroby szybko zyskały akceptację klientów, co przyczyniło się do rozszerzenia oferty o kostki deserowe i torty. Ciasta z naszej cukierni wybierane były przez klientów za swój niepowtarzalny smak i różnorodność.

Wobec rosnącego zapotrzebowania podjęta została decyzja o budowie nowego zakładu piekarniczo-cukierniczego, który mieści się również przy ulicy Chodkiewicza. Nowe warunki lokalowe pozwoliły na wprowadzenie nowocześniejszych metod produkcji i poszerzenie oferty asortymentowej. Lista naszych wyrobów cały czas jest aktualizowana , ale dbamy o utrzymanie naszych tradycyjnych smaków, do których klienci zdążyli się już przyzwyczaić. Powodzenie bowiem wyrobów kulinarnych opiera się na przyzwyczajeniach,  a cukiernictwo jest tego sztandarowym przykładem. Z naszą ofertą chcemy również trafić do tych, którzy poszukują ciągle czegoś nowego, niepowtarzalnego.

W 2007 roku cukiernia poszerzyła swoją działalność o produkcję pieczywa. Pieczemy własne  chleby i bułki w wielu smakach. Pieczywo powstaje przy wykorzystaniu tradycyjnych receptur i technologii co sprawia, że ma ono zawsze swój indywidualny i niepowtarzalny smak.

W roku 2014 zakład cukierniczy zmienił właściciela oraz nazwę na „MY SWEETS”,  natomiast asortyment, smak i jakość naszych produktów pozostał bez zmian. 

Oferta naszego zakładu skierowana jest nie tylko do klientów sklepów AS-Market. Nasze wyroby znalazły akceptację również w innych placówkach. Mamy już wierne grono klientów innych sklepów, którzy w szerokiej ofercie wybierają właśnie nasze produkty.

Dowozimy towar do odbiorcy oraz realizujemy zamówienia specjalne.

Przyjmujemy zamówienia na ciasta i torty okolicznościowe: na wesela, przyjęcia, uroczystości rodzinne i firmowe.

ZAPRASZAMY DO NOWO OTWARTYCH SKLEPÓW FIRMOWYCH:
UL. DURACZA 16 - (FORDON OBOK SP 65)
UL. SABAŁY 4 (FORDON PAWILON HANDLOWY NR 7)